Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Пропозиції від Гамбургського університету прикладних наук

Гамбургський університет прикладних наук (Hochschule für Angewandte Wissenschaften Hamburg – HAW Hamburg) пропонує скористатися перевагами різних форм підтримки, які пропонує Центр міграційних досліджень та інтеграційної практики при HAW Hamburg, щоб допомогти вам успішно керувати навчанням від початку до кінця, а також переходом до кар’єри. Центр пропонує вам багато можливостей розвивати наявні навички, а також враховує вашу особисту життєву ситуацію при розробці навчальних процесів, які складають ваше навчання.

HAW Hamburg впроваджує трансформаційні процеси, які визнають і використовує множинність суспільства як джерело потенціалу та енергії для власного розвитку. Тому він прагне відкрити відповідні освітні можливості для людей з вимушеною міграцією чи міграційним походженням.

Centre for Migration Research and Integration Practice
HAW Hamburg
Steindamm 105, 4th floor
20099 Hamburg