Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Дослідницькі стипендії для вчених-біженців з України від Вільнюського університету

Факультет економіки та ділового адміністрування Вільнюського університету відкриває спеціальну програму для надання невідкладної допомоги українським дослідникам, які перебувають у небезпеці.

Сфера ініціативи: Ініціатива спрямована на українських вчених, які вже переїхали до Литви після вторгнення Росії в Україну. Пропонується докторантам, аспірантам та визнаним науковцям, які працюють у галузях економіки та менеджменту, можливість продовжити роботу в дослідницькій групі Вільнюського університету.

Приймаюча установа: факультет економіки та ділового адміністрування Вільнюського університету.

Дисципліни: економіка та менеджмент.

Вид фінансування: Наукові стипендії у Вільнюському університеті.

Тривалість проекту: до 3 місяців.

Точний розмір фінансування буде залежати від кваліфікації заявника.

Для подачі заявки або будь-яких питань, будь ласка, зв’яжіться з Dr. Linas Tarasonis (linas.tarasonis@evaf.vu.lt ).