Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Програма для науковців з України від MJJ

Фонд MJJ надає кошти для підтримки докторів філософії, дослідників та науковців з України, які шукають можливості безпечного переїзду в Литву, поки не стане безпечно повернутися та зміцнити свою країну.

Тривалість перебування в литовських університетах і наукових центрах – до 8 місяців з можливістю продовження, якщо необхідно.

Хто може подати заявку: к.т.н., науковці, постдокторанти, які постраждали від війни; дослідники, які постійно співпрацюють з литовськими університетами та інститутами; приймаючі литовських університетів, дослідницьких центрів чи окремих лабораторій, які готові тимчасово прийняти вченого з України (ці заклади можуть подати онлайн-заявку до MJJ).

Українські дослідники, які не мають наукових партнерів чи контактів у Литві, можуть звернутися за допомогою до фонду MJJ: info@mjjfondas.lt .

Фінансові умови та підтримка: 1000 євро щомісячна заробітна плата (включаючи 15 % податок) на переїзд та витрати на проживання.

Будь ласка, подайте свою заявку (всього не більше 800 слів) на адресу info@mjjfondas.lt , відповівши на такі запитання:

– Ім’я, прізвище, контактні дані, дата народження, національність

– Ваш професійний досвід (CV, LinkedIn або будь-яке інше відповідне посилання)

– Короткий опис вашої галузі та об’єкта дослідження, поточної установи та посади

– Які приймаючі партнерські установа в Литві можуть допомогти Вам продовжити роботу.