Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Solidarity for mathematicians

Ця програма розроблена Інститутом математичних наук Ісаака Ньютона (Isaac Newton Institute for Mathematical Sciences) – Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, м. Кембридж з метою надання притулку дослідникам математичних наук, які мають залишити країну проживання.

Мета полягає не тільки в тому, щоб запропонувати учасникам безпечний дім, але й дати їм можливість продовжити свою роботу та почати нову наукову співпрацю.

Учасники зможуть відвідати будь-які семінари та інші заходи в Інституті Ньютона.

Вони також будуть частиною нашої інформаційно-просвітницької програми, яка полегшує відвідування підрозділів у будь-якій точці Великобританії.

Щоб подати заявку на участь у цій програмі, натисніть кнопку «Подати заявку» на цій сторінці: https://www.newton.ac.uk/event/slmw01

У заяві, будь ласка, додайте: посилання на ваше резюме; короткий опис ваших наукових інтересів; і вказівку на вашу ситуацію та потреби.