ICD news

LETTERS OF THANKS FOR THE DONATION

Від початку війни з російським агресором, що розпочалася 24 лютого 2022 року, КПІ ім. Ігоря Сікорського докладає всіх зусиль для підтримки безпеки своїх студентів, викладачів та співробітників, забезпечення їх першочергових потреб, функціонування гуртожитків та бомбосховищ. Крізь біль і ненависть до зла, яке приніс окупант на нашу землю, ми продовжуємо жити, навчатися і працювати.

Проте у світі зла і темряви є речі, які зігрівають наші серця. Серед таких речей – підтримка від наших партнерів. Нам приємно усвідомлювати, що багато іноземних університетів висловили солідарність з нами, і багатьма з них була надана допомога, яка надійшла до “Фонду підтримки КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Від щирого серця висловлюємо вдячність за те, що поруч за нами у цей нелегкий для всього українського народу час!

Since the beginning of the war with the russian aggressor, which began on February 24, 2022 Igor Sikorsky KPI endeavors hard to maintain the safety of its students, teachers and staff, to ensure their priority needs, the functioning of dormitories and bomb shelters.

In the realities of today, the world of evil and darkness, there are things that warm our hearts. Such things include support from our partners. We are pleased to note that many foreign universities have expressed solidarity with us and many of them have donated to the KPI Support Foundation.

We sincerely express our gratitude for being with us at this harsh time for all the Ukrainian people!