Анонси подій

Iknowledge – форум технологічних центрів

З 03 по 05 жовтня 2022 року відбудеться International Technology Center Brokerage Event 2022 для трансферу технологій, який організовано в рамках 1st International Technology Center Forum. Подія, яка відбудеться в Картахені в регіоні Мурсія (Іспанія), об’єднає технологічні центри з усієї Європи та решти світу. Подія, організована в рамках Enterprise Europe Network та співфінансована Європейським Союзом, є унікальною можливістю провести співбесіди віч-на-віч, особисті інтерв’ю та знайти технологічних і дослідницьких партнерів для вирішення ключових глобальних викликів. Це буде гібридна брокерська подія, тобто протягом її тривалості зустрічі можуть відбуватися віртуально або особисто в конференц-центрі El Batel.

Брокерська подія International Technology Center 2022 організована Instituto de Fomento de la Región de Murcia (INFO), агенцією регіонального розвитку. Ініціатива здійснюється Європейським бізнес-центром SEIMED Murcia, членом Enterprise Europe Network (EEN), що фінансується Європейською Комісією.

Теми:

* Новітні матеріали;

* Циркулярна економіка: сталість у виробничих процесах, промисловий симбіоз, державні заходи щодо переоцінки або підвищення вартості субпродуктів тощо;

* Цифровізація: розумне виробництво, штучний інтелект, новітні комунікації, кібербезпека тощо;

* Зелена енергія: перехід до безпечнішої, ефективнішої та чистішої енергетики;

* Водні технології: ефективне використання води, відновлення стічних вод тощо;

Сфери діяльності:

* Блакитна економіка: збереження біорізноманіття, стале харчування, рибальство та аквакультура, суднобудування тощо;

* Середовище проживання: меблі, деревина, будівництво, мармур, текстиль тощо;

* Ланцюжок створення вартості агропродовольчої продукції: екологічно чисті продукти харчування, активна та екологічно чиста упаковка тощо;

* Логістика та транспорт;

* Охорона здоров’я;

* Інші

До участі запрошені дослідницько-технологічні організації, фундаментально орієнтовані на технологічний розвиток компаній та орієнтовані на підвищення конкурентоспроможності шляхом створення, розробки та передачі інноваційних рішень, технологій і науково-технічних знань у бізнес-сектор, з якого частина їх фінансування надходить. Більшість із цих організацій є «некомерційними».

Причини для участі:

* Продемонструйте свої найкращі проекти;

* Проведіть заплановані двосторонні зустрічі з потенційними партнерами;

* Створіть мережу та започаткуйте міжнародні контакти та співпрацю;

* Знайдіть нових торгових, технологічних і дослідницьких партнерів;

* Слідкуйте за останніми галузевими інноваціями;

* Поділіться своєю точкою зору з дослідниками та експертами;

* Легкий доступ до технологів у всіх сферах інтересів.

Реєстрація триває до 21 вересня 2022 р. Заявки на співбесіду приймаються до 27 вересня 2022 р.

Порядок денний засідання: Agenda Iknowledge BE 2022.pdf

Контактна особа – Вікторія ДІАС, контактні дані: телефон +34 968357849, факс +34 968368441; ел. пошта Victoria.Diaz@info.carm.es.

Веб-сайт заходу https://brokeragetechnologycentres2022.b2match.io/

Джерело: https://een.ec.europa.eu/tools/services/EVE/Event/Detail/95bc9394-f022-4f77-b925-46a5273d3dfe