Концерти Темпей Накамура в Україні

9 жовтня 2022 року в м. Ірпінь та в м. Боярка відбулись концерти японського піаніста-віртуоза і композитора Темпей Накамура. Піаніст виконав оригінальні інструментальні композиції та аранжування українських мелодій.

Заходи, які відвідало близько двохсот осіб, було проведено за сприяння Українсько-Японського центру, відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради та Управління гуманітарного розвитку Боярської міської ради.

На жаль, через масований ракетний обстріл, концерт в Києві, в Центрі культури та мистецтв КПІ 10 жовтня не відбувся з міркувань безпеки. Темпей Накамура провів імпровізований концерт для студентів і співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського в бомбосховищі 18-го гуртожитку, виконавши разом зі студентами також і Гімн України.

Короткий відеоролик про виступ Темпей Накамура в КПІ можна переглянути тут: Концерт в укритті

Українсько-Японський центр
КПІ ім.Ігоря Сікорського