Новини ДМС,  Проектна діяльність

Стипендія «Millennium Fellowship» в рамках програми «Академічний вплив ООН»

 

Ініціатива “Академічний вплив ООН” (the United Nations Academic Impact, UNAI) спрямована на поєднання закладів вищої освіти з Організацією Об’єднаних Націй задля підтримки та сприянні реалізації її цілей і мандатів, у тому числі у галузі захисту прав людини, доступу до освіти, сталого розвитку, вирішення конфліктів тощо.

З 2018 року UNAI та Мережа студентських містечок тисячоліття (Millennium Campus Network, MCN) співпрацюють у галузі реалізації програми Стипендія тисячоліття (Millennium Fellowship), яка є семестровою програмою розвитку лідерських якостей у студентів старших курсів для досягнення Цілей сталого розвитку.

Тисячі відібраних стипендіатів у серпні-грудні кожного року проходять навчання в рамках цієї програми, за результатами якого та отримують сертифікати у своїх університетських містечках і сертифікат від UNAI та MCN.  

Для того, щоб отримати право на розгляд пропозицій, кампус повинен представити щонайменше вісім студентів-кандидатів. Під час програми стипендіати у складі групи з 8-20+ збираються в університетському містечку закладу вищої освіти, щоб вчитися один в одного. Протягом програми стипендіати збираються щонайменше 8 разів.

Кінцевий термін подачі заявок на 2023 р. 28 лютого ц.р.

Посилання для реєстрації: https://www.millenniumfellows.org/apply

Джерело інформації: https://www.millenniumfellows.org/fellowship?mc_cid=cd19da1203&mc_eid=6c1a6d2f49