Британсько-українська конференція Online Twinning Conference

Науковці та студенти-дослідники з України, які зацікавлені у налагодженні дослідницької співпраці з колегами з Великої Британії  за цифровою тематикою (математика, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, цифрові технології), запрошуються до участі у першій віртуальній твіннінговій конференції Online Twinning Conference  https://www.digital-ukraine.co.uk/ , яка відбудеться 27-31 березня 2023 р.

Онлайн шоукейс/виставка/конференція будуть організовані на платформах zoom, slack та gather.town.

Кінцевий термін подання короткої презентації з розширеними тезами та/або постеру – 6 березня 2023 року.

Для сприяння розвитку твінінгу, у програмі будуть представлені:

• доповіді запрошених провідних британських/міжнародних дослідників, які представлять перспективні напрямки досліджень, обґрунтують поточні та довгострокові проблеми та представлять дослідницькі центри у своїй галузі
  • презентації запрошених українських науковців, які представлять потенціал дослідницьких центрів/груп та напрямки активних досліджень в українських університетах та Національній академії наук.
  • Презентації Великобританії та України (п’ятихвилинний пітч для науковців, дослідників-початківців та аспірантів)
  • віртуальні постерні сесії для учасників з Великої Британії та України на платформі gather.town

Британсько-українська конференція заохочує дослідників-початківців, які працюють у галузі науки та інженерії, пов’язаних з цифровою тематикою, взаємодіяти зі своїми колегами та надасть їм платформу для демонстрації своєї дослідницької роботи у формі п’ятихвилинного пітчу та/або постеру. Найкращі роботи будуть відзначені призами в кожній тематичній категорії для тих, хто не лише продемонструє відмінні наукові та інженерні досягнення, але й зрозуміло та захоплююче розповість про свої дослідження.

Отримайте визнання своєї роботи та покращіть видимість ваших досліджень.

Запрошення до участі у заході доступне за посиланням: https://easychair.org/cfp/UA-DIGITAL2023