Європейський простір,  Новини ДМС

Європейський проєкт innovAId в КПІ: Створення цифрового полігону для ШІ-рішень у сфері охорони здоров’я

У 2022 році КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з Університетським медичним центром Утрехта та іншими міжнародними партнерами розпочав виконання проєкту innovAId (“Підвищення підприємницького інноваційного потенціалу закладів вищої освіти у сфері штучного інтелекту та науки про дані в охороні здоров’я”). Проєкт фінансується в межах програми Ініціативи Європейського інституту інновацій і технологій з розвитку інноваційного потенціалу вищої освіти (EIT HEI Initiative) і триватиме до 2024 року.

Нещодавно доцент кафедри електронної інженерії ФЕЛ і український керівник проєкту Антон Олександрович Попов розповів представникам Європейського інституту інновацій і технологій про те, яким чином КПІ вдалося долучитися до innovAId, над чим зараз працює українська команда проєкту, як вплинула на її роботу російська військова агресія, і чому розвиток інновацій, підприємництва та високих технологій у вищій освіті в Україні є надзвичайно важливим завданням. Дізнатися відповіді на ці та інші питання можна в статті Європейського інституту інновацій і технологій за посиланням:

https://eit-hei.eu/get-inspired/eit-hei-initiative-in-ukraine-creating-a-digital-test-bed-for-ai-solutions-in-health-technology/

Переклад інтерв’ю Антона Попова на українську мову наведено тут.