GISU,  Анонси подій,  Новини ДМС

Міжнародний дослідницький симпозіум Альянсу GISU 2023

13-14 листопада 2023 р. відбудеться Щорічне засідання ради Альянсу університетів міст-побратимів м. Гуанчжоу (Альянсу GISU) та Міжнародний дослідницький симпозіум учасників альянсу.

Тема щорічної зустрічі ради Альянсу GISU цього року: «Формування колективного шляху до сталого майбутнього».

Міжнародний дослідницький симпозіум, що збігається з щорічною зустріччю, на тему «Відновлення бізнесу, стійкість і креативність у світі, що змінюється, і майбутньому після пандемії», має на меті зібрати разом дослідників, вчених і експертів галузей з усього світу для вивчення та обговорення інноваційних стратегій та практики в різних сферах. Симпозіум буде зосереджений на чотирьох надзвичайно актуальних дослідницьких напрямах у сучасному динамічному світі, що розвиваються:

• туризм, гостинність та події;
  • розумні міста: придатність для життя, працездатність та сталість;
  • підприємництво та передові технології;
  • штучний інтелект та управління технологіями.

Організатори: Західносіднейський Університет (Австралія) та Університет Гуанчжоу (КНР) – багаторічні партнери КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Реєстрація до 1 жовтня 2023 р., умови участі на рекламній листівці.