ATHENA,  Анонси подій,  Європейський простір,  Новини ДМС

Світ науки Європейського університету ATHENA

Ласкаво просимо до 4-го циклу онлайн бесід з науки ATHENA Talks,  які будуть проводити запрошені науковці. Видатні вчені з різних дисциплін погодились поділитися з нами своїми дослідженнями. Протягом 2023-2024 навчального року бесіди будуть проводитись щоп’ятниці о 12:00 за центральноєвропейським часом.

Основна мета ATHENA Talks – об’єднати наукову екосистему Європейського університету ATHENA в його межах та поза ними.

Бесіди ATHENA координуються підрозділом ATHENA Observatory in Higher Education, Дослідницькою радою ATHENA та Академією міжнародних відносин Грецького середземноморського університету.

З усіма вже проведеними обговореннями, а також тими доповідями, що були виголошені спікерами у перших циклах (2020-21, 2021-22, 2022-2023 наукові роки), можна ознайомитися на YouTube-каналі: https://www.youtube.com/playlist?list=PL3OWQw2onmC_fjutflKRDT0OVw_1z0XFW

На 2023-2024 навчальний рік вже підібрана команда з 25 лекторів. Першу бесіду  10 листопада проведе д-р Прасана Кумар Саху з Індійського технічного інституту. Тема – “Нестандартні двовимірні латеральні гетероструктури та оптоелектронні пристрої”.