Анонси подій,  Європейський простір,  Мобільність персоналу,  Новини ДМС

Стипендії CEEPUS Freemover для українських студентів та викладачів

Програма CEEPUS, яка надає можливість для навчання за кордоном, дослідницької діяльності та короткострокової мобільності студентів у Центральній та Східній Європі та Західних Балканах, відкрила можливості студентам та викладачам з України брати участь у мобільності через спрощену процедуру подання заявки.

Кандидати з України мають право подавати заявки на стипендії Freemover у 2023/2024 навчальному році.

Заявки необхідно подати в порядку надходження до 30 квітня 2024 року в онлайн-системі CEEPUS.

Право подавати заявки мають усі викладачі та студенти, які навчаються або працюють у закладі вищої освіти України.

Термін стипендії: до 31 серпня 2024 року. Заявки необхідно подати до початку зазначеного періоду мобільності.

Процес подання заявки:

Кандидат повинен подати заявку на CEEPUS Freemover через www.ceepus.info на 2023/2024 навчальний рік та додати Лист про згоду та документ, що підтверджує право на участь.

Розмір стипендії:

• Студенти: 170 000 HUF/місяць (приблизно 440 EUR)
  • Вчені/викладачі: 190 000 HUF/місяць (приблизно 490 EUR)

Заявки будуть розглянуті у разі формальної відповідності вимогам та в порядку надходження. Дворазове фінансування не допускається: отримання другої стипендії на мобільність з інших джерел для покриття витрат на ту саму діяльність з мобільності не допускається.

Інформація про процес подання заявки.

Джерело інформації: https://erasmusplus.org.ua/news/stypendiyi-ceepus-freemover-dlya-ukrayinskyh-studentiv-ta-vykladachiv/