GISU,  Новини ДМС

Конкурси співпраці з університетами Альянсу GISU

У співпраці з університетами-партнерами з Альянсу університетів міст-побратимів м. Гуанчжоу (Альянс GISU) протягом 2024 року планується розгорнути низку напрямів освітньої та дослідницької діяльності. Зокрема, Альянс запрошує всіх учасників долучитися до участі в Академії цифрових технологій та підприємництва і конкурсі індивідуальних грантів на проведення публікаційно-дослідницьких проєктів.

Для організації освітніх заходів Академії цифрових технологій та підприємництва – лекції або вебінару, просимо заповнити форму за посиланням. Дедлайн: до 12:00 годин 14 січня 2024 року.

Якщо Ви зацікавлені у представленні результатів дослідження та їх обговоренні з закордонними колегами – є можливість взяти участь у конкурсі індивідуальних грантів на оплату публікації результатів спільних досліджень. Для заявки просимо надати інформацію про ваш проєкт у анкеті за посиланням. Дедлайн: до 16:00 годин 15 лютого 2024 року.

Сфери зацікавленості учасників Альянсу GISU:

• штучний інтелект (Artificial Intelligence);
  • підприємництво (Entrepreneurship);
  • туризм/розумні міста (Tourism/Smart Cities);
  • інтелектуальні технології (Intelligent Technology);
  • науки про життя (Life Sciences)
  • альтернативні джерела енергії (Alternative Energy);
  • сучасні фінансові технології (Advanced Financial Technology);
  • матеріалознавство (Material Sciences);
  • міждисциплінарні напрями (Cross-Disciplinary).

Ваша участь та активна співпраця в таких проєктах сприятиме інтернаціоналізації нашого університету та відкриватиме Вам нові можливості для розвитку!

Докладніше про результати співпраці з Альянсом GISU на сайті відділу зовнішньоекономічної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського.