ATHENA,  Новини ДМС

Онлайн-зустріч випускників ATHENA: професор Арістідес Кіпракіс ділиться досвідом

Цього вівторка о 15:30 CET ми маємо можливість познайомитись з одним з найкращих випускників кафедри електронної інженерії Грецького середземноморського університету, професором Арістідесом Кіпракісом (Школа інженерії, Единбурзький університет, Великобританія).

Завдяки своїй наполегливій праці та відданості науці Арістідесу вдалося стати професором в одному з 10 найкращих університетів Великої Британії, престижному Единбурзькому університеті. Він обговорить з учасниками зустрічі, як він використав підготовку, отриману в Грецькому cередземноморському університеті, щоб стати академіком в традиційному університеті Великобританії.

Доповідач також надасть поради щодо посилення інтернаціоналізації, оскільки в даний час він є директором по роботі з іноземними студентами в Единбурзькому університеті.

Щоб отримати посилання на Zoom, будь ласка, зареєструйтесь тут: https://forms.gle/En8M4bMAkHyWPU549