Новини ДМС,  Рейтинги

Триває підготовка до зустрічей з упорядниками рейтингу EngiRank

Співробітники ДМС готуються до зустрічей з упорядниками нового рейтингу інженерних освітніх програм EngiRank європейських технічних університетів, що його запровадила з 2023року Польська освітянська фундація PERSREKTYWY для країн Європейського Союзу.

Для вивчення думки ректорів вищих технічних навчальних закладів (ВТНЗ) України: чи готові вони до участі в даному рейтингу, – спочатку треба заглибитись в методологію рейтингу і довести її до ректорів – членів Асоціації ВТНЗ України.

І якщо ректори ВТНЗ України будуть готові, то упорядники рейтингу запросять Україну до участі в зазначеному рейтингу з 2024 року.

Ці питання будуть розглянуті у Варшаві, в т.ч. – деталі методології рейтингу і його прийнятність для університетів – членів Асоціації ректорів ВТНЗ України.

Крім того, готується проект Меморандуму з упорядниками рейтингу щодо умов участі Асоціації ВТНЗ України і самих ВТНЗ в цьому рейтингу.