Анонси подій

EDUPRO – безкоштовна програма підвищення кваліфікації викладачів від компанії SoftServe

Топ спікери протягом 7 онлайн-лекцій ділитимуться знаннями та власним досвідом з розвитку soft skills, торкаючись найактуальніших тем цього напрямку. Зареєструвавшись на безкоштовну програму EDUPRO, учасники отримають членство у міжнародній освітній спільноті, знайомство та обмін досвідом з колегами з Європи та Латинської Америки та офіційний сертифікат після успішного завершення програми.

НА ЦІЙ ПРОГРАМІ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

• Розуміння світових освітніх тенденцій та практик
  • Членство в міжнародній спільноті освітян та налагодження контактів з колегами з Європи та Латинської Америки
  • Можливості та ресурси для професійного розвитку
  • Визнання та сертифікацію після завершення програми

Для кого: професорів, доцентів, наукового та науково-педагогічного персоналу, викладачів, учителів та інших.

Що? Програма EDUPRO.

Де? Онлайн трансляція.

Коли? З 11 квітня по 6 червня 2024 року.

Мова: Англійська (cередній рівень та вище).

Реєстрація вже відкрита за посиланням.

НАВЧАЛЬНИЙ КОНТЕНТ:

• Розкрийте потенціал LLM для викладання
  • Як оцінювати проектну роботу
  • Розширення можливостей освітян: Стратегії управління та лідерські навички
  • Почніть з самого початку: Використання сторітеллінгу для викладання нових тем
  • Порушуючи мовчання: 10 способів дати учням можливість самовираження
  • Залучення студентів до позакласної роботи
  • Вчіться відучуватися

Партнери програми: Національний Еразмус+ офіс в Україні, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Більше про програму, спікерів, розклад лекцій можна дізнатися на сайті.

Довідково: SoftServe – українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

Головні офіси компанії розташовані у Львові й Остіні (штат Техас, США), понад 10000 працівників працюють в офісах компанії в Європі, США, Канаді, Латинській Америці, Сінгапурі і Дубаї. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та є другою найбільшою ІТ-компанією України за кількістю співробітників