Новини ДМС,  Співпраця із Великобританією

Два роки побратимству КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університету Шеффілда

Два роки тому в межах ініціативи Twinning було започатковане партнерство КПІ ім. Ігоря Сікорського та The University of Sheffield.

За цей час університети плідно працювали над реалізацією спільного проєкту, покликаного посприяти розвитку повоєнної інноваційної трансформації України. Британські освітяни допомагали впроваджувати нові методики навчання та організації наукових досліджень.

Крім того, академічна спільнота Університету Шеффілда пожертвувала 20 000 фунтів стерлінгів на відновлення бомбосховища, щоб студенти та викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського мали можливість продовжувати освітній процес під час повітряної тривоги.

Також у межах співпраці представники українського вишу отримали доступ до новітньої онлайн-бібліотеки та пройшли курси англійської від носіїв.

Спільна робота учасників україно-британської ініціативи продовжується з новими ідеями задля розвитку вищої освіти.