ATHENA,  Анонси подій,  Новини ДМС

Альянс ATHENA запрошує на віртуальну подію «Це твоя освіта! Це твоя Європа!»

Захід, організований Студентською радою Альянсу ATHENA, відбудеться 15 травня 2024 р. о 15:00-16:00 за центральноєвропейським часом і проходитиме онлайн через Zoom для участі учасників з університетів альянсу.

Під гаслом «Це твоя освіта! Це твоя Європа!», захід спрямований на розширення можливостей студентів брати активну участь у формуванні майбутнього Європи, реалізовуючи своє право голосу на майбутніх виборах до Європейського парламенту.

Завдяки динамічній панельній дискусії за участю політиків, викладачів і представників студентів, подія досліджуватиме такі ключові теми, як вплив політики ЄС на вищу освіту, стратегії сприяння залученню виборців серед зацікавлених сторін університету та шляхи співпраці між академічними колами та політиками для адвокації для інклюзивної та доступної освіти в рамках Європейського Союзу.

Зареєструватися на захід за  посиланням .

Джерело: https://athenauni.eu/events/