ATHENA,  Європейський простір,  Новини ДМС

Європейська студентська асамблея 2024

Нещодавно Європейський університет ATHENA взяв участь у престижній Європейській студентській асамблеї (ESA) 2024 у парламенті в Страсбурзі. Асамблея стала платформою для студентів і представників різних європейських університетських альянсів для участі в конструктивному діалозі та вирішенні нагальних проблем, з якими стикається континент.

Під час ESA 2024 делегація ATHENA активно брала участь в обговореннях, пропонуючи ідеї та погляди на ключові теми, починаючи від освіти та інновацій до сталого розвитку та суспільних проблем. Асамблея надала ATHENA унікальну можливість співпрацювати з однолітками з різних професій, сприяючи розвитку духу співпраці та взаєморозуміння.

Одним із ключових моментів заходу стало формулювання учасниками-студентами політичних рекомендацій. Ці рекомендації, спрямовані на вирішення сучасних викликів і формування майбутнього вищої освіти в Європі, відображають колективні зусилля всіх учасників. ATHENA прагне просувати ці рекомендації у своїй мережі та включати їх у поточні ініціативи та обговорення.

Джерело інформації: https://athenauni.eu/title-athena-delegation-participates-in-european-student-assembly-2024/