Анонси подій,  Європейський простір,  Новини ДМС

5 червня 2024 р. European University Association  проводить вебінар “Навігація мікро-кваліфікацій: інституційні, національні та європейські перспективи” (Navigating micro-credentials: institutional, national, and European perspectives) в онлайн форматі.

Під час цього вебінару установи з різних європейських країн представлять свої проєкти та поділяться деякими з їхніх успіхів та викликів. Під час дискусій також буде взято до уваги спільноту учнів та зовнішніх партнерів, а також проаналізовано роль та вплив системної та європейської політики та рамок для успішного використання мікро-кваліфікацій.

Що? Вебінар “Навігація мікро-кваліфікацій: інституційні, національні та європейські перспективи”.

Де? Онлайн.

Коли? 5 червня 2024, 10:30-12:30 (CET),  11:30-13:30 за київським часом.

Зареєструватися на вебінар.

ПРОГРАМА заходу.

Більше інформації за посиланням.