Анонси подій,  Новини ДМС

Буткемп «Наука та інновації заради відновлення України» за проєктом RESCUU

З 8 по 12 липня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського буде проходити буткемп «Science and Innovations for Ukraine’s Reconstruction». Захід організовується в межах міжнародного проєкту ‘Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities (RESCUU)’ за фінансової підтримки Шведського інституту.

Буткемп буде спрямований на обговорення сценаріїв розвитку України у післявоєнний період і роль науки та інновацій в цьому процесі. Впродовж тижня спільно з експертами поговоримо про основи цивільної безпеки, військову екологію, гуманітарне розмінування, роль сучасних технологій (штучного інтелекту та 3D друку) у післявоєнній відбудові України, обговоримо необхідні зрушення в найосновніших сферах життєдіяльності країни під час та після війни, та розробимо наше бачення майбутнього України.