Анонси подій,  Новини ДМС

Запрошуємо на День України у Варшавській Політехніці

6 червня 2024 року Варшавська Політехніка організовує ДЕНЬ УКРАЇНИ. Це захід в рамках ініціативи ENHANCE Task Force Ukraine – однієї з ініціатив Альянсу Європейських Університетів ENHANCE. Вроцлавська Політехніка є членом ENHANCE і лідером цих заходів в Альянсі. День України організовано у співпраці з Політехнічним університетом Валенсії за участю Технічних університетів Києва та Львова. Захід фінансується в рамках програми NAWA “Солідарність з Україною – Європейські Університети”.

КПІ ім. Ігоря Сікорського є асоційованим партнером Альянсу ENHANCE, і захід реалізується за підтримки і участі факультету лінгвістики.

Святкування відбудеться в гібридному форматі – онлайн і на території Варшавської Політехніки за адресою вул. Ректорська 4 та Політехнічного університету Валенсії.

Програма заходу:

9:00 – 9:30 – Привітальне слово від керівництва університетів;

9:30 – 10:00 – Концерт гурту “Верховина” – фольклорний гурт;

10:00 – 10:15 – Що ви знаєте про Україну? – вікторина;

10:20 – 10:40 – Короткометражний фільм про Україну з інтерактивними завданнями;

10:40 – 11:10 – Сучасна Україна очима молоді – думки студентів;

11:10 – 11:25 – Погляди студентів і викладачів на навчання в Україні – технічні університети Києва та Львова;

11:25 – 11:45 – Кавова перерва;

11:45 – 12:15 – Воркшоп – культура і традиції в різних країнах;

12:20 – 12:50 – Воркшоп – Люди, Процвітання, Мир – Відбудова України після війни – внесок студентів;

12:50 – 13:20 – Воркшоп – Українська музика, традиції, кухня, мова;

13:20 – 13:45 – Вікторина про Україну з призами;

13:45 – 14:00 – Закриття;

14:00 – Смаки України – дегустація українських страв на місці у Варшавській Політехніці та Політехнічному університеті Валенсії.

Захід буде проводитись англійською мовою.

ENHANCE Task Force Ukraine займається розробкою та впровадженням заходів для підтримки української спільноти. Усі члени Альянсу ENHANCE та українські партнерські університети – Київський Політехнічний університет та Львівський політехнічний університет – беруть участь у заходах ENHANCE Task Force Ukraine. Серед іншого, будуть створені та впроваджені проекти, пов’язані з сучасною освітою.

Координаторами Дня України є Катаржина Замбржицька-Папуда PhD факультету адміністрації та соціальних наук Вроцлавської Політехніки, лідер ENHANCE Task Force Ukraine, та магістр Дорота Хромінська з Центру іноземних мов Вроцлавської Політехніки, уповноважена з питань співпраці з ENHANCE, Центру міжнародного співробітництва та координатор мовних тандемів ENHANCE.

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму online form

Джерело інформації: