XXV ювілейна міжнародна конференція “Відновлювана енергетика та енергоефективнівність у XXI столітті”

У Києві відбулася конференція з відновлюваної енергетики та енергоефективності на базі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Метою конференції було обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, інших природних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.

У заході взяли участь 43 іноземні фахівці в галузі зелених технологій, зокрема, представники країн Польщі, Узбекистану, Німеччини, Іспанії, Швеції, Чехії і Латвії.

За підсумками роботи заходу учасники прийняли резолюцію конференції, в якій зазначили організаторів конференції, а також нагальні ініціативи для перехіду до відновлюваної енергетики.

З повним текстом резолюції можна ознайомитися на сайті Інституту відновлюваної енергетики НАН України.