ATHENA,  Новини ДМС

Глобальні перспективи: сприяння інтернаціоналізації вищої освіти

Нещодавно в Університеті Віго (Іспанія), який є членом Європейського університетського альянсу ATHENA, відбувся Тиждень міжнародного персоналу 2024, важлива подія, присвячена сприянню та посиленню інтернаціоналізації вищої освіти. Учасники цієї зустрічі заглибилися в складності та переваги прийняття комплексної стратегії інтернаціоналізації в сучасному глобалізованому академічному середовищі.

Тема заходу – «Глобальні перспективи: сприяння інтернаціоналізації вищої освіти» надала учасникам уявлення про інтеграцію інтернаціоналізації в різні аспекти діяльності університету. Від удосконалення адміністративних рамок до підвищення мобільності студентів, програма була розроблена, щоб надати учасникам знання та інструменти, необхідні для просування зусиль з інтернаціоналізації в їхніх закладах.

Тиждень міжнародного персоналу включав насичену програму заходів, у тому числі воркшопи, семінари та дискусійні панелі під керівництвом експертів у сфері міжнародної освіти. Учасники мали можливість вивчити найкращі практики інтеграції інтернаціоналізації в адміністративні рамки університету, обговорити стратегії покращення мобільності студентів і співробітників, а також взяти участь у мережевих сесіях для сприяння співпраці та партнерства. Крім того, вони поділилися досвідом і викликами, пов’язаними з інтернаціоналізацією в їхніх установах, що перетворило захід на комплексний навчальний досвід.

Цього року захід був по-справжньому міжнародним, близько 25 учасників з усієї Європи та інших країн, включаючи такі країни, як Кабо-Верде. Різноманітність учасників забезпечила широкий спектр точок зору та досвіду, збагативши діалог про інтернаціоналізацію вищої освіти. Зокрема, на заході були присутні учасники з установ-партнерів ATHENA, зокрема Грецького Середземноморського університету (HMU), Люблінського технологічного університету та Вільнюського технічного університету імені Гедімінаса (VilniusTech).

Тиждень міжнародного персоналу в Університеті де Віго запропонував академічному та адміністративному персоналу платформу для співпраці, впровадження інновацій та просування порядку денного інтернаціоналізації у своїх установах. Учасники пішли з новими ідеями, стратегіями та зв’язками, які допоможуть їм посилити зусилля з інтернаціоналізації у відповідних установах.

Джерело інформації: