Європейський простір,  Новини ДМС

Буткемп «Наука та інновації заради відродження України»

В КПІ ім. Ігоря Сікорського завершився захід «Буткемп: наука та інновації заради відродження України» в межах міжнародного проєкту RESCUU за фінансової підтримки Шведського інституту.

Захід проходив з 8 по 11 липня 2024 року, серед організаторів заходу — партнери проєкту RESCUU: Уппсальський університет, Познанський технологічний університет і Національний університет «Києво-Могилянська академія».

Впродовж тижня спільно з експертами студенти з різних куточків України прокачали навички з цивільної безпеки, навчилися застосовувати ШІ та 3D-друк у відбудовчих процесах, ознайомилися з гуманітарним розмінуванням, дізналися більше про екологічні виклики України в умовах війни, важливість відновлювальної енергетики, а також сформували та представили власне бачення майбутнього України.