Відзнака Міжнародного інституту зварювання

Нашу колегу – доцентку кафедри зварювального виробництва Київської політехніки кандидата технічних наук Євгенію Чвертко  нагороджено відзнакою Міжнародного інституту зварювання.

Шановна Євгеніє Петрівно!

Від імені Департаменту міжнародного співробітництва щиро вітаємо Вас із отриманням відзнаки Міжнародного інституту зварювання. Це визнання є свідченням Вашої відданості та професіоналізму, а також Вашого важливого внеску у розвиток зварювальної галузі.

Ми високо цінуємо Вашу активну участь у Раді директорів Міжнародного інституту зварювання в період з 2021 по 2024 роки. Ваші зусилля щодо інтеграції українських фахівців у світову зварювальну спільноту, а також ваша участь у скасуванні членства росії в Інституті, заслуговують на окрему подяку.

Зараз, як новообраний член ради International Authorization Board, Ви продовжуєте свою важливу діяльність, займаючись питаннями навчання, перенавчання, атестації та сертифікації персоналу і виробництв. Віримо, що Ваш внесок у ці сфери сприятиме подальшому розвитку та вдосконаленню міжнародних стандартів.

Бажаємо Вам подальших успіхів, нових досягнень та плідної роботи. Нехай кожен день приносить нові можливості та натхнення для реалізації Ваших професійних цілей.

З найкращими побажаннями,
                                                   Департамент міжнародного співробітництва