ATHENA,  Новини ДМС

МІЖНАРОДНА ВІРТУАЛЬНА ПРОГРАМА ВІД УНІВЕРСИТЕТУ МАРІБОРА

Наш університет з 2024 р. має статус повноправного члена Альянсу європейських університетів ATHENA.

З 1-го семестру 2024/2025 навчального року Університет Марібора (Словенія), який також входить до Альянсу  ATHENA, починає реалізацію нового проекту – віртуальної мобільності і запрошує всіх іноземних студентів приєднатися до віртуальних курсів з комп’ютерних наук та інженерії.

ЩО ТАКЕ ВІРТУАЛЬНА МОБІЛЬНІСТЬ?

Віртуальна мобільність — це участь у цифрових навчальних програмах, що проводяться міжнародними університетами-партнерами. Студенти можуть отримувати нові знання та компетенції без необхідності фізичного переміщення до іншого закладу.

ПЕРЕВАГИ ВІРТУАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ:

1. Міжнародний досвід без необхідності подорожувати

2. Можливість вибору з широкого портфоліо модулів

3. Розвиток  навичок цифрової та міжкультурної комунікації

4. Більша  гнучкість: навчайтеся будь-коли та будь-де

5. Можливість вибору середовища, курсів та викладачів

ХТО МОЖЕ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВІРТУАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ КЛАСІВ?

Віртуальні заняття є метою мережі ATHENA. Вони будуть доступні для всіх здобувачів освіти за попередньою реєстрацією в Learning Agreement. Курси будуть визнані так само, як і очні курси.

ЯКІ КУРСИ ДОСТУПНІ?

ЯКИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК?

Термін подачі заявок: до 27 вересня 2024 року

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Процедура подання заявки доступна тут.