В КПІ відбувся Х День італійського дизайну, присвячений відновленню України
Наш університет вкотре став партнером однієї з важливих міжнародних подій – IX Дня італійського дизайну. Тема цьогорічної події – “Дизайн для відбудови: інклюзивність та інновації” – неабияк важлива для київських політехніків, адже ми прагнемо створити освітній простір, інклюзивний та комфортний для усіх, і в цьому неабияк стануть у пригоді найкращі італійські практики й технології.
До заходу долучились провідні італійські й українські фахівці галузі, дизайнери, архітектори, студенти, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні Карло Формоза, який підкреслив важливість співпраці у сфері дизайну та архітектури й наголосив, що Італія готова поділитися своїми інноваційними та інклюзивними рішеннями, щоб сприяти відбудові України.
“Ми працюватимемо не тільки з відновленням наших міст і містечок, а й з великою травмою наших людей, а отже, нам у команду потрібні й історики, й соціологи, й психологи, й, звісно, інженери” – зазначила Тетяна Іваночко, CEO & Partner студії архітектури та дизайну MAKHNO Studio. “Дизайн сьогодні має об’єднувати естетичне та функціональне, а без інженерних –знань – особливо в архітектурі – це неможливо, тому будемо раді співпраці. Ми в студії дуже цінуємо молодих, талановитих, розумних, тож, якщо буде цікаво, залюбки відгукнемося на пропозиції стажування в нас ваших студентів”.
Цей масштабний захід важливий для розширення культурного партнерства між нашим університетом та Італією, а також генерування спільних ідей та ініціатив з відновлення інфраструктури нашої держави.
You May Also Like
Підписано договір про співробітництво між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Національним університетом Кьйонсан (Республіка Корея)
07.04.2022
NAWA пропонує програму підтримки українських студентів та докторантів
14.03.2022