У Стокгольмі кіберталанти КПІ перемогли у фіналі Säkerhets-SM CTF 2026
19.03.2026/
Команда dcua Навчально-наукового фізико-технічного інституту (НН ФТІ) Київської політехніки блискуче виступила у фіналі змагань Säkerhets-SM Capture The Flag (CTF) у Стокгольмі, заявивши про себе як про найсильнішу не лише в Україні, а й у всьому світі. Наші студенти випередили однолітків зі Швеції, Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії, Естонії, Латвії, Литви, а також інших українських команд.
КПІшники продемонстрували командну злагодженість і здатність упевнено працювати зі складними завданнями з програмування, криптографії, роботи з бінарними файлами, зворотного інжинірингу, веббезпеки та цифрової криміналістики.
Ця перемога засвідчила: КПІ ім. Ігоря Сікорського є лідером кібербезпекової освіти в Україні. Саме тут зростають фахівці, які формують обличчя вітчизняної кібербезпеки й упевнено перемагають на міжнародній арені.
Вітаємо молодший склад команди dcua, що показав найкращий результат: Анжеліку Бєлянцеву, Максима Гінкула та Костянтина Пузікова.