КПІ МІЖНАРОДНИЙ

Департамент міжнародного співробітництва – осередок активної інтеграції КПІ ім. Ігоря Сікорського до світового науково-освітнього простору. Якщо ви – амбітні, прагнете розширювати свої знання далеко за межами України, хочете отримувати безцінний досвід від закордонних фахівців, широкий спектр ресурсів для отримання нових знань, якщо маєте унікальну ідею та готові до нових викликів і завдань – у нас з вами спільний шлях – вивести один із найкращих університетів України на новий рівень взаємодії зі світом.

Заповзята та потужна команда ДМС допоможе у прагненні познайомитися з провідними надбаннями освіти й науки, представити власні розробки та налагодити партнерську взаємодію зі закордонними партнерами.

Поглиблення інтернаціоналізації закладу вищої освіти стає все актуальнішим і отримує нові можливості. Одна з причин – сучасні засоби реалізації. Це безперешкодні канали зв’язку, можливість подорожувати світом та бажання відкривати щось нове.

Університети всіх країн активно розбудовують партнерські відносини. Це формує рейтинг університету на міжнародному рівні, а отже – забезпечує надання здобувачам знань нових можливостей, а також дозволяє науково-педагогічному персоналу і дослідникам розширити межі плідного та взаємовигідного співробітництва з колегами по всьому світу.

КПІ ім. Ігоря Сікорського уже має сотні партнерів. Завдяки такій співпраці здійснюється навчання студентів в кращих закордонних навчальних закладах, практика та стажування викладачів й молодих перспективних науковців, відкриваються спільні наукові лабораторії, науково-дослідні та освітні проєкти, проводяться міжнародні конференції. 

Міжнародна діяльність – це тісна взаємодія, націлена не на наявність підписаних договорів та умовних зв’язків, а на результат, який виражається в підвищенні знань та кваліфікації.

То що? Ми на одній хвилі?

Наша ціль – створити умови для реалізації потенціалу перспективних молодих людей та передачі провідного досвіду експертів, а ваша – скористатися тим шансом, який надає всім КПІ ім. Ігоря Сікорського.

3D-тур по території КПІ імІгоря Сікорського 

Заходи за основними напрямами міжнародного співробітництва закладу вищої освіти згідно із Законом України “Про вищу освіту” реалізуються департаментом міжнародного співробітництва в тісній взаємодії з підрозділами університету, очолюваними першим проректором, проректором з навчальної роботиз наукової роботиз навчально-виховної роботи і з адміністративно-господарської роботи за активної участі інститутів і факультетів.