КОМПАНІЇ

Світ постійно змінюється. Це безпосередньо впливає на те, як функціонують підприємства, бізнес-організації та установи. Отже, це формує вимоги до сучасного випускника університету як потенційного працівника. Завдяки контактам з міжнародними компаніями КПІ ім. Ігоря Сікорського здійснює постійний аналіз ринку праці та попиту на професійні навички. Аби постійно залишатись обізнаними про останні зміни та відповідати вимогам міжнародних організацій потрібно добре знати їх структуру та діяльність. В цьому КПІ ім. Ігоря Сікорського вже давно переконався. Такий вид співпраці призводить до створення цікавих і перспективних проєктів разом з компаніями на базі університету. Наші студенти й науковці отримують можливість співпрацювати з найкращими фахівцями світу, а також поділитися своїми здобутками.

КПІ ім. Ігоря Сікорського підтримує звязки з низкою міжнародних компаній та фірм:  

IBM

IBM (International Business Machines) — американська компанія зі штаб-квартирою в Армонку (штат Нью-Йорк). Один з найбільших у світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів і консалтингових послуг. 378 тис. співробітників.

Huawei – один з безумовних світових лідерів в області ІКТ. Розробник і виробник мережевого і комунікаційного устаткування. Huawei в цифрах

Microsoft – одна з найбільших транснаціональних компаній (США) з виробництва програмного забезпечення для обчислювальної техніки, розробник найбільш широко поширеної в світі програмної платформи – сімейства операційних систем Windows.

CISCO – транснаціональна компанія з США, що розробляє і продає мережеве обладнання, призначене в основному для великих організацій і телекомунікаційних підприємств.

SIEMENS – транснаціональний концерн (Німеччина), що працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту і зв’язку. У 2016 році компанія Siemens в черговий раз була визнана однією з найбільш стійких у своїй галузі – “промислові конгломерати”, яка включає понад 40 компаній, в тому числі Philips, 3M і Samsung. Siemens отримала дуже позитивну загальну оцінку, отримавши 89 з 100 пунктів.

Samsung Group – одна з найбільших в світі південнокорейська група компаній. Виробник високотехнологічних компонентів, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо- та відеопристроїв. Головний офіс компанії розташований в Сеулі. 191 тис. співробітників.

Intel Corporation – найбільша в світі фірма – розробник і виробник напівпровідникової продукції: процесорів, мікропроцесорів (75% ринку), флеш-пам’яті, SSD-накопичувачів, чіпсетів, мережевого обладнання, материнських плат, серверів.

Panasonic Corporation (Matsushita Electric Industrial) – найбільший японський і один з провідних світових виробників електроніки. Світовий лідер в розробці й виробництві побутової електроніки й електронного устаткування для широкого кола споживачів, бізнесу і промисловості. 328 000 співробітників.

Hewlett-Packard Company (HP) — одна з найбільших американських компаній у сфері інформаційних технологій і кібернетики, постачальник апаратного і програмного забезпечення для організацій і індивідуальних споживачів. Штаб-квартира компанії розташована в Пало-Альто, Каліфорнія, США. Компанія виробляє і поставляє рішення в області ІТ-інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв доступу, надає послуги з системної інтеграції, сервісної підтримки і аутсорсингу, а також виробляє пристрої друку і засобу виведення зображень. 302 000 співробітників.

Delcam — компанія з Великобританії, один зі світових лідерів з розробки CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення і контролю складних виробів та технологічної оснастки.

Компанія Rigaku (Японія) (близько 1400 співробітників) займається розробкою і постачанням для університетів, промисловості та державних лабораторій комплексних рішень в структурній протеоміці, наноінженерних дослідженнях, рентгенівській дифракції загального призначення і спектроскопії, аналізі матеріалів та контролю якості.

Компанія з Німеччини FESTO – світовий постачальник технологій автоматизації і лідер в області виробничого навчання та освітніх програм. Представлена в 176 країнах світу, в тому числі в Україні. 17 800 співробітників.

Jeppesen — американська компанія, яка є одним зі світових лідерів на ринку забезпечення аеронавігаційною інформацією. Надає також послуги з планування польотів та освітні послуги в галузі авіації. Компанія є підрозділом Boeing Commercial Airplanes.