ПАРТНЕРИ

Глобальна мережа партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського діє з метою  розвивати міжнародну співпрацю у сфері науки та освіти, допомагати  учасникам освітнього процесу та дослідникам зорієнтуватись в нестримному потоці інформації та  знайти всебічне застосування своїх ідей.  

Інтернаціоналізація університету – один з ключових напрямів підтримки його статусу та безпосередньо розвитку. Співпраця із закордонними установами та підприємствами підтверджує рівень закладу вищої освіти, а також робить його визнаним у світі та конкурентоспроможним. КПІ ім. Ігоря Сікорського налагоджує партнерські відносини з провідними закладами, на основі яких є змога студентам здобувати вищу освіту закордоном за стипендіальними програмами або програмами подвійного диплома. Ми співпрацюємо з міжнародними науковими установами, асоціаціями університетів та іншими організаціями. Це дозволяє підвищувати кваліфікацію науковців та розширювати кордони їхніх знань. Освітні проєкти міжнародного рівня дозволяють залучати фахівців провідних компаній, що продукує можливості неоціненної практики та отримання актуальних навичок сьогодення. 

Саме тому Департамент міжнародного співробітництва активно працює над розширенням міжнародних звязків. Ознайомившись детальніше із нашими партнерами, ви зможете усвідомити які можливості відкриває КПІ ім. Ігоря Сікорського та знайти застосування власним ідеям і вмінням. Наш університет орієнтований не тільки на надання освітніх послуг. Ми прагнемо, аби наші випускники знаходили своє місце у світі, вміли швидко адаптуватись до змінних умов, не боялись створювати щось своє, вміли спілкуватись із закордонними інвесторами та партнерами тощо. Водночас слугуємо контактним пунктом між талановитими науковцями (будь то навіть початківці) та провідними  закордонним інституціями, котрі вже шукають собі перспективних працівників.  Ми створюємо всі належні для цього умови та координуємо співпрацю такого типу на принципах справедливості, взаємовигоди та взаємної допомоги. Розвиваймо одне одного разом!

Стаття Проректора з міжнародних зв’зків С.І. Сидоренка “КПІ ім. Ігоря Сікорського починає реальне входження до  європейської сімї університетів”