Cпівпраця із Польщею,  Європейський простір,  Новини ДМС

Від співпраці до результатів: КПІ ім. Ігоря Сікорського висловлює вдячність Альянсу ECIU

Колектив КПІ імені Ігоря Сікорського від щирого серця висловлює свою глибоку вдячність Альянсу ECIU за неймовірну підтримку в рамках проєкту ECIU4Ukraine. Наша співпраця з цим престижним об’єднанням університетів виявилася неабияк корисною та плідною.

Особливою подякою віддячуємо Лодзинському технічному університету за їхню ініціативу та реалізацію конкретних заходів співпраці у 2023 році. Ці заходи стали можливими завдяки фінансовій підтримці з боку Польського національного агентства академічних обмінів NAWA.

Дуже корисною стала участь співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського у проведених протягом року заходах:

• Тренінг співробітників з інноваційних методів викладання та навчання у м. Лодзі, м. Уне́юв (Республіка Польща);
  • Тренінг співробітників у Центрі досліджень політики вищої освіти (CHEPS) у м. Твенте (Королівство Нідерланди);
  • Міжнародний конгрес з енергетичної регенерації міст, м. Лодзь (Республіка Польща);
  • Тренінг співробітників з організації мікрокредитного навчання та конференція Проєкту, м. Лодзь (Республіка Польща).

Теплий прийом, чудова організація, приємна атмосфера спілкування надовго залишаться в пам’яті учасників цих зустрічей.

Також висловлюємо щиру подяку за передане мультимедійне обладнання, призначене для навчання студентів, проведення спільних дистанційних курсів.

Проєкт ECIU4Ukraine має потенціал суттєво вплинути на нашу подальшу освітню та наукову діяльність. А передане обладнання покращить можливості КПІ імені Ігоря Сікорорського щодо підготовки фахівців для подальшого розвитку технічних наук.

Ми щиро сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Альянсом ECIU, Лодзинським технічним університетом та їхніми партнерами.

Це лише початок захопливого шляху до результатів, яких ми можемо досягти разом.

На фото – обладнання, яке надійшло від Лодзинського технічного університету: