Делегація США в КПІ ім. Ігоря Сікорського: обговорено потенційні напрямки співпраці
10.06.2026/
КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Девіс Річардсон, засновник і генеральний директор компанії «America-Ukraine Strategic Partners» (AUSP), разом із представниками Американо-української ділової ради (USUBC).
Під час зустрічі сторони обговорили перспективні напрями співпраці між КПІ та американськими партнерами: підтримку інноваційних стартапів і технологічних проєктів екосистеми університету, запуск спільних освітніх, наукових та інвестиційних ініціатив, а також розширення міжнародних партнерств.
Окрему увагу приділили можливостям співпраці з американськими університетами, зокрема Техаським університетом у Далласі, програмам академічного обміну та створенню нових можливостей для професійного нетворкінгу майбутніх інженерів.
Серед інших напрямів — обмін досвідом і технологіями, участь студентів у міжнародних інноваційних проєктах, взаємодія з технологічним бізнесом та інвестиційною спільнотою США.
Зустріч стала першим кроком до визначення спільних напрямів роботи й підготовки майбутнього меморандуму про партнерство.