Анонси подій

Самміт освіти та інновацій в Європі

23 червня 2022 року, 10:00-18:00 за центральноєвропейським літнім часом (CEST) відбудеться гібридний Самміт освіти та інновацій. Веб-трансляція буде доступна англійською мовою на сторінці незадовго до події: https://education.ec.europa.eu/event/education-and-innovation-summit.

Приєднуйтесь до обговорення – реєструйтесь для участі онлайн!

Програма Самміту освіти та інновацій

Привітання Комісара Габриель

Роль освіти та інновацій у трансформації суспільства та майбутнього Європи

Круглий стіл з питань освіти та інновацій з Комісаром Габриель

Пріоритети інновацій в Європі: Ключова роль освіти та вищих навчальних закладів

Сесія 1: Стимулювання інноваційної культури та розвиток навичок, які забезпечують майбутнє

• інноваційні професії, що надихають;
  • навчання прийдешніх поколінь навичкам, що сприяють інноваціям та підприємництву;
  • підтримка академічної кар’єри, що сприяє інноваціям;
  • підтримка студентів для виходу на ринок праці за інноваційними професіями.

Сесія 2: Відповіді на інноваційні виклики

• заклади вищої освіти як каталізатори екологічного безпечного переходу;
  • активізація міжсекторального співробітництва та діалогу для вирішення проблем цифрових трансформацій в системі вищої освіти;
  • різноманіття у сфері вищої освіти як рушійна сила інновацій, вирішення проблеми недопредставленості жінок у сфері STEM, заохочення соціальних інновацій та інклюзії в закладах вищої освіти;
  • співпраця між університетами та діловими колами: зміцнення зв’язків між вищою освітою та інноваційною екосистемою.

Підсумкове засідання

Що стало відомо про роль освітніх закладів в посиленні інноваційних талантів і потенціалу Європи? – повідомлення від секційних представників.

Пленарне засідання з Комисаром Габриель

Навички STEAM для інноваційної Європи.

Наведення мостів між освітою та інноваціями – приклад сектору Європейської освітньої технології (EdTech).

Заключні ремарки Комисара Габриель.

Бути в курсі найсвіжішої інформації про освіту та інноваційний саміт можна в соціальних мережах:

Ви також можете приєднатися до обговорення в соціальних мережах, використавши хештег #Education4Innovation. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з організатором події електронною поштою Education_Innovation_Summit@destree.be.