Анонси подій,  Новини ДМС

Реєстрацію на конкурс ICT Competition від мережі “Академія ІКТ” компанії Huawei подовжено!

Навчатися по-сучасному. Змагатися по-новому. Розвиватися з усім світом

Конкурс ICT Competition є важливою щорічною подією мережі “Академія ІКТ” компанії Huawei і міжнародною платформою для студентів і викладачів для змагання та обміну ідеями. Отримайте сучасні знання та поекспериментуйте з новітніми технологіями та платформами, щоб придумати інноваційні рішення!

Зареєструватися можна для індивідуальної участі в категорії змагань «Практика» (Practice Competition  – Network, Cloud, Computing)  та (або) для командної участі в категорії «Інновації» (Innovation Competition). Дозволяється участь одночасно в обох категоріях.

Безоплатне навчання та складання іспитів під час національного етапу змагань проходять на онлайн-платформі, тому доєднатися можуть усі охочі українські студенти та випускники.

Прочитайте подробиці та візьміть участь у Huawei ICT Competition самостійно та (або) в команді. Для переходу на форму реєстрації оберіть категорію Practice Competition або Innovation Competition, натисніть кнопку «Europe» та зареєструйтеся!

Реєстрація для студентів з Європи триває до 31/01/2024.

Подробиці і реєстрація – https://tinyurl.com/3bwub753