Анонси подій,  Новини ДМС

Перший семінар ЮНЕСКО циклу “На шляху до Пакту заради майбутнього”

Дата і час: вівторок, 5 березня 2024 року, з 15:00 до 16:30 (за паризьким часом) з 16:00 до 17:30 (за київським часом)

Мови: англійська та французька

Формат: Zoom – натисніть тут, щоб зареєструватися

Опис семінару

22-23 вересня 2024 р. ООН проводить Summit of the Future, на якому будуть прийматися багатосторонні рішення для кращого завтра. Він має на меті посилити співпрацю щодо критичних викликів та усунути прогалини у глобальному управлінні, підтвердити існуючі зобов’язання щодо Цілей сталого розвитку та Статуту Організації Об’єднаних Націй, і рухатися до оновленої багатосторонньої системи, яка краще позиціонується для позитивного впливу на життя людей.

Очікується, що орієнтований на конкретні дії підсумковий документ “Пакт заради майбутнього буде узгоджений державами-членами в ході міжурядових переговорів з питань щодо подальших кроків.

Перший семінару кафедр ЮНЕСКО 2024 відбудеться 5 березня. На ньому доповідачі зроблять огляд початкового проєкту Пакту заради майбутнього.

Реєстрація тут

Кафедри ЮНЕСКО та інші експерти матимуть можливість зробити зауваження на початковий проєкт, який складається зі вступу та наступних розділів:

1. Сталий розвиток та фінансування розвитку.
  2. Міжнародний мир і безпека.
  3. Наука, технології, інновації та співпраця в цифровому просторі.
  4. Молодь та майбутні покоління.
  5. Трансформація глобального управління.

Якщо уряди погодяться, Глобальний цифровий договір і Декларація про майбутні покоління стануть додатками до Пакту про майбутнє.

На цьому семінарі кафедри ЮНЕСКО взаємодіятимуть із запрошеними експертами, щоб обговорити нульовий проект Пакту про майбутнє, а також розглянути, як кафедри ЮНЕСКО та дослідницькі партнери можуть долучитися до цих питань зі своїх різноманітних інтелектуальних та географічних переваг.

Попередній порядок денний семінару 5 березня 2024 р.

Огляд Пакту заради майбутнього

Вівторок 5 березня 2024 року, 15:00 – 16:30 (за паризьким часом)

Вступне слово

Собхі Тавіл, директор, Відділ майбутнього навчання та інновацій, ЮНЕСКО

“Пакт заради майбутнього – початковий проєкт”

Кафедри ЮНЕСКО та дослідницькі партнери

Чарльз Хопкінс і Катрін Коль, кафедра ЮНЕСКО з переорієнтації освіти у напрямку сталого розвитку, Йоркський університет, Канада

Вернор Муньос Вільялобос, керівник відділу політики та адвокації, Глобальна кампанія за освіту; та Група зацікавлених сторін у сфері освіти та академічних кіл (EASG), Коста-Ріка

Сьюзан Осіредітсе Кейтуметсе, кафедра ЮНЕСКО з досліджень африканської спадщини та сталого розвитку, Університет Ботсвани, Ботсвана

Коментарі та обговорення

Модератор: Зазі Шафер, Директор, Бюро стратегічного планування, ЮНЕСКО (підлягає підтвердженню)

Всі учасники

Заключні зауваження

Кіт Холмс, координатор досліджень, Програма UNITWIN/ЮНЕСКО Charis, Відділ майбутнього навчання та інновацій, ЮНЕСКО

Наступні семінари кафедр ЮНЕСКО (з квітня по липень 2024 року) будуть зосереджені на змісті кожної з 5  вищезазначених тем.

Семінари кафедр ЮНЕСКО
Серія 5: На шляху до пакту заради майбутнього
Березень – липень 2024 року

Дати проведення семінару