Студенти КПІ – серед переможців міжнародного конкурсу Black Sea Science 2024

У березні 2024 року відбувся ІІ етап міжнародного конкурсу студентських наукових робіт “Black Sea Science”.

Конкурс проводився на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

У поточному році в конкурсі брали участь 362 роботи, серед яких були представлені дослідження з університетів Литви, Польщі, Румунії, Грузії, Казахстану та інших країн. Оцінкою робіт займалося 144 науковці, що представляють різні галузі науки.

Конкурс проводився за напрямами:

• Харчова наука та технології;
  • Економіка та управління;
  • Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка;
  • Енергетика та енергоефективність;
  • Екологія та охорона навколишнього середовища;
  • Туризм та готельно-ресторанна справа.

Серед переможців – студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського:

• Костянтин Грішин (ІПСА) з роботою “Стратегія впровадження цифрового двійника на підприємстві в період повоєнної відбудови України”;
  • Софія Дрозд (ФПМ) з роботою “Автоматизоване виявлення та оцінка пошкоджень сільськогосподарських полів, спричинених війною, за допомогою супутникових зображень”;
  • Анжела Симоненко (ФММ) з роботою “Впровадження інноваційних технологій Індустрії 4.0 для реконструкції енергетичного сектору України”;
  • Гліб Скопик (ФПМ) з роботою “Проблема оптимізації кількості логічних елементів, необхідних для реалізації декількох булевих функцій за допомогою декодера”;
  • студентка з КНР Ші Дайлу (ФММ) з роботою “Оцінювання впливу зеленого кредитування на кредитні ризики китайських банків”;

Студентка з КНР Шан Цзін (ФММ) представила результати дослідження “Аналіз конкурентоспроможності експорту української органічної сільськогосподарської продукції до ЄС” (підготовлено англійською мовою) та отримала сертифікат учасника цього конкурсу.

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів!