GISU,  Новини ДМС

Результати конкурсу проєктів міжнародного Альянсу GISU 2023

Шановні колеги!

Ми дякуємо всім за участь у конкурсі спільних дослідницьких та публікаційних проектів, що організований Міжнародним Альянсом університетів з міст-побратимів м. Гуанчжоу (Альянс GISU). Загалом було подано 19 пропозицій, а саме з КПІ ім. Ігоря Сікорського – 6 пропозицій.

До відбіркової комісії увійшли професори з Університету Західного Сіднея (Австралія), Університету Квебеку в Монреалі (Канада), Університету Гуанчжоу та Південно-Східного університету (КНР), Університету Стелленбоша (ПАР).

Щиро вітаємо цього року переможців, проєкти яких журі обрало навіть більше (14), ніж було заплановано (10). Зокрема, вітаємо двох переможців з КПІ ім. Ігоря Сікорського, що свідчить про високий міжнародний рівень зацікавленості до запропонованих досліджень.

Теми 14 проєктів-переможців, їх лідери та сфери досліджень

1. Механізм розвитку “розумного” міста в контексті суспільства 5.0. Перехід. (The Mechanism of Smart City Development in the Context of the Society 5.0. Transition)

Професор Сергій Васильович Войтко; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Розумні міста / Сфера туризму.

1. Енергетичні інновації для сталого розвитку економіки: Пріоритети Індустрії 5.0. (Energy Innovations for Sustainable Development of the Economy: Industry 5.0 Priorities)

Доцентка Катерина Олександрівна Копішинська; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Галузь альтернативної енергетики.

1. На шляху до побудови інфраструктурно-стійкої системи ланцюгів постачання продовольства. (Towards Building an Infrastructure Resilient Food Supply Chain System)

Професор Вікас Кумар; Університет Західної Англії.

Галузь штучного інтелекту та наук про життя.

1. Розуміння електронних властивостей катодних матеріалів для вищої продуктивності мікробних електролізерів. (Understanding Electronic Properties of Cathode Materials for a Better Microbial Electrolysis Cell Performance)

Д-р Сяньцзе Лю; Лінчепінгський університет.

Галузь інтелектуальних технологій та розумних міст.

1. Дослідження впливу молекулярної маси полімерного акцептора на всі полімерні сонячні елементи за допомогою спектроскопії перехідного поглинання (TA). (Study the Impact of Molecular Weight of Polymer Acceptor on All Polymer Solar Cells with Transient Absorption (TA) Spectroscopy)

Професор Фенглінг Чжан; Лінчепінгський університет;

Галузь штучного інтелекту та інтелектуальних технологій.

1. Інноваційні бізнес-стратегії у відповідь на вплив COVID-19 на туризм: Стійкість та регенеративна структура туризму після COVID. (Innovative Business Strategies in Response to COVID-19’s Impact on Tourism: A Post COVID Tourism Resilience and Regenerative Framework)

Каріна Уордл; Університет Західного Сіднея.

Сфера туризму / Розумні міста.

1. Інноваційні технології для виробництва високоякісного переробленого бетону з відходів будівництва та знесення. (Innovative Technologies for High-Grade Recycled Concrete Production from Construction and Demolition Waste)

Професор Вівіан Там; Університет Західного Сіднея.

Галузі штучного інтелекту та розумних міст.

1. Агрономічні ефекти обробки полів бактеріями при посадці пшениці. (Agronomic Effects of Field Inoculation with Bacteria Consortia in Wheat Planting)

Теофіло Вамералі; Падуанський університет; біологічні науки.

Сфери підприємництва та передових фінансових технологій.

1. Різкі екологічні зміни в прибережних лагунах з часів антропоцену та їх екологічне відновлення; науки про Землю та навколишнє середовище. (Abrupt Eco-environmental Changes in Coastal Lagoons Since the Anthropocene and their Ecological Restoration; Earth and Environmental Sciences)

Меріем Бекліоглу та Ерік Джеппесен; Близькосхідний технічний університет.

Науки про Землю та навколишнє середовище

1. Захист конфіденційності та безпеки даних для розподілених середовищ ройового навчання. (Data Privacy and Security Protection for Distributed Swarm Learning Environments)

Хорхе Са Сільва; Університет Коїмбри.

Галузь штучного інтелекту

1. Туризм з доданою вартістю: Порівняльний аналіз у Китаї та Австралії. (Valued Added Tourism: Comparative Analysis Across China and Australia)

Д-р Джулі Цзе Вен; Університет Західного Сіднея.

Сфера сталого туризму

1. Вербальне просторове сприйняття звуку, що проводиться кістковою тканиною. (Verbal Space Perception of Bone Conducted Sound)

Стефан Стенфельт; Університет Лінкопіна.

Галузь штучного інтелекту

1. Останні досягнення в математичних науках та Цілі сталого розвитку: Вибрані тематичні дослідження. (Recent Developments in the Mathematical Sciences and the Sustainable Development Goals: Selected Case Studies)

Сібусісо Мойо; Стелленбоський університет.

Галузь штучного інтелекту

1. Промоутери психічного здоров’я: Профілактика розладів і самогубств на роботі. (Mental Health Promoters: Prevention of Disorders and Suicide at Work)

Гаскон Сантос; Університет Сарагоси;

Галузь наук про життя.

Докладніше з діяльністю Альянсу GISU можна познайомитися на його сайті http://gisu.gzhu.edu.cn/info/1004/1263.htm.

Якщо зацікавила якась тема і ви хотіли б поспілкуватися з ініціатором проєкту або маєте інші питання з розвитку взаємодії з міжнародними партнерами, напишіть запит з їх вказуванням на пошту forea@kpi.ua і Вам допоможуть налагодити відповідний контакт співробітники відділу зовнішньоекономічної діяльності Департаменту міжнародного співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського.