Анонси подій,  Новини ДМС

Запрошення Посольства Аргентинської Республіки в Україні

На честь річниць народження аргентинських письменників Хорхе Луїса Борхеса (24 серпня 1899 р.) та Хуліо Кортасара (26 серпня 1914 р.) відбудеться відеоконференцїя.

14 вересня 2023 року о 17.00 год. Посольство Аргентинської Республіки в Україні запрошує академічні кола спільно з Асоціацією іспаністів України та ЗВО (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний лінгвістичний університет, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”) та українські книжкові ярмарки – Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” та Львівський форум видавців.

На заході вдруге виступить із лекцією доктор Хуліо Сесар Крівеллі, видатний меценат, колекціонер, письменник та президент Асоціації друзів Музею образотворчих мистецтв Аргентини. Попередня відеоконференція за його участю відбулася у вересні 2021 року.