ГОРИЗОНТ ЄВРОПА,  Новини ДМС,  Проектна діяльність

Науковці КПІ ім. Ігоря Сікорського виграли грант програми “Горизонт Європа”

Добра новина !

В конкурсі програми ЄС “Горизонт Європа” переміг проєкт науковців КПІ ім. Ігоря Сікорського «Створення екосистеми користувацьких пристроїв та сервісів для багатоспортивного тренування та дистанційної охорони здоров’я з використанням мережі датчиків на основі штучного інтелекту» (EU-TRAINS).

У виконанні проєкту беруть участь науковці Факультету електроніки та Навчально-наукового інституту матеріалознавства і зварювання ім. Є.О. Патона.

Сума гранту 315 100 євро, співкерівники проєкту: доц. А.О. Попов та проф. С.М. Волошко.

Особливістю даного проєкту є його сильна міждисциплінарність: тут знайдуть реалізацію вимоги до інноваційних технологій виготовлення практичних і довговічних тканин для спортивного одягу на основі поєднання ідей спортивної гігієни, фізичного матеріалознавства і штучного інтелекту.

.