Новини ДМС,  Проектна діяльність

КПІ разом з Познанською політехнікою долатимуть наслідки російської окупації в Україні.

Проєкт SPS G6119 «Підвищення спроможності місцевих громад протидіяти кризовим ситуаціям» став переможцем у конкурсі за програмою НАТО «Наука заради миру і безпеки».

Розпочати проєкт планують з міст та селищ Бучанського району й у перспективі розширити на найбільш постраждалі регіони півдня та сходу країни.

У п’ятницю 2 лютого відбулось перше онлайн-засідання консорціуму проєкту,  присвячене початку робіт.

Відеоролик про проєкт можна переглянути на youtube-каналі КПІ-медіа за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3NLM45JnN-U

Інформація про проєкт:

Ефективне врегулювання криз потребує здатності влади передбачати негативні ситуації (загрози, аварії, невдачі, катастрофи), готувати ресурси для їх усунення, а також легітимність управління і широке розуміння стійкості місцевих громад.

Проект передбачає вивчення здатності владних осіб здійснювати соціальний вплив, легітимізувати владу та соціальну стійкість у процесах врегулювання криз у Польщі та Україні. На основі отриманих результатів планується розробити концепцію підвищення рівня ефективності системи антикризового управління в територіальних громадах.

Кінцеві бенефіціари проекту:

• місцева громада (близько 470 тисяч мешканців) Познанського повіту Великопольського воєводства (Польща)
  • місцева громада (приблизно 300 тисяч мешканців) Бучанського району Київської області (Україна)

Тривалість проекту: 3 роки.

Лідер  проекту: Познанський політехнічний університет (ППУ).

Партнер проекту: Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (КПІ).

Проект будуть реалізувати: Інститут менеджменту та інформаційних систем факультету інженерії менеджменту ППУ та кафедра міжнародної економіки факультету менеджменту та маркетингу КПІ.

Керівник проекту (ППУ): доктор Оксана Ерделі

Керівник від КПІ: проф. Сергій Войтко