Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Програма стипендій для наукового перебування українських математиків Інституту Реньї

Для підтримки українських математиків Математичний інститут Альфреда Реньї (Alfred Rényi Institute of Mathematics) – Угорщина, м. Будапешт запускає програму стипендій для наукового перебування до шести місяців.

У цій програмі стипендіати можуть працювати над власними дослідницькими проектами та взаємодіяти з науковцями Інституту Реньї.

Цільова група:  український науковець у галузі математики, кандидат наук, який пов’язаний з науковою установою в Україні.

Тривалість та розмір фінансування: стипендія передбачає щомісячну зарплату до 640 000 угорських форинтів(@1700 євро, залежить від етапу кар’єри) за перебування до 6 місяців в Інституті Реньї.

Стипендіати матимуть робоче місце в Інституті Реньї з доступом до комп’ютера та бібліотеки.

Заявки англійською мовою подаються у форматі pdf на адресу: ukrainian.math@renyi.hu.

Контактukrainian.math@renyi.hu.