GISU,  Анонси подій

Курс з венчурного підприємництва від Альянсу GISU

Триває співробітництво учасників Альянсу університетів з міст-побратимів м. Гуанчжоу КНР (Альянс GISU). У партнерстві з Launch Pad – Технологічним бізнес-інкубатором університету Західного Сіднея (Австралія) пропонується безкоштовний короткий курс «Collision» для венчурних підприємців. Слухачі зможуть розвинути навички трьох основних елементів сучасного підприємництва:

– ідентифікація можливостей;

– аналітичний ризик;

– цілеспрямоване створення вартості.

12-годинний короткий онлайн-курс надається через Відкриту навчальну платформу Venture Makers, розпочнеться у жовтні 2022 р. і матиме повтор у листопаді 2022 року.

Учасники, які успішно пройдуть курс, отримають «сертифікат про проходження» та «цифровий бейдж» (визнання, візуалізація та опис розвинутих компетентностей) від ініціатора.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету з вказівкою електронної пошти, на яку будуть надіслані вказівки з приєднання до курсу Microsoft Foms

Більше інформації про Альянс GISU: http://surl.li/czled