Анонси подій,  Новини ДМС

Український форум міжнародної освіти 2024

10 квітня 2024 року відбудеться Український форум міжнародної освіти 2024, який проводить Український державний центр міжнародної освіти (УДЦМО).

Український форум міжнародної освіти – це масштабний освітній захід, який збирає на одному майданчику ключових експертів з метою розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян.

Вектори роботи Форуму:

• новації законодавства щодо вступу і організації навчального процесу іноземців;
  • нові стипендіальні можливості для іноземних студентів в Україні;
  • забезпечення якості вищої освіти в Україні;
  • статистика навчання іноземних студентів в Україні під час воєнного стану;
  • найкращі практики інтернаціоналізації вищої освіти та інші питання міжнародної освіти в Україні.

Де? Місто Київ з забезпеченням онлайн-трансляції пленарного засідання Форуму на офіційній сторінці УДЦМО у Facebook.

Форум відбуватиметься в офлайн форматі. Місце буде оголошено зареєстрованим учасникам. Кількість місць обмежена. Учасники отримують матеріали Форуму, в тому числі і видання українською та англійською мовами «Іноземні студенти в Україні під час війни (2022-2023)».

Детальніше на сайті організаторів.

Джерело інформації: