
Запрошуємо на чергову лекцію Академії GISU на тему управління людськими ресурсами
Академія цифрових технологій та підприємництва Альянсу GISU запрошує на чергову онлайн лекцію з циклу програм професійного розвитку. Ці програми Академії є безкоштовними для студентів та викладачів КПІ, який є членом альянсу GISU.
Лекцію проведе команда науковців Університету управління та технологій Тунку Абдул Рахман (TAR UMT), Малайзія, під керівництвом доцентки Вонг Сів Чін. Члени команди: докторка Емі Йео Чу Мей та доктор Лім Чуй Сонг.
Тема: Що таке аналіз робочих місць і як він впливає на управління людськими ресурсами?
Дата і час: 22 квітня 2025 року з 10:00 до 12:00 за київським часом.
Мова: англійська.
Детальну інформацію про доступ до Zoom-конференції отримають всі зацікавлені після реєстрації за посиланням https://forms.office.com/e/UMLgY6vBGv.
Опис програми:
Управління персоналом починається з визначенням того, які робочі місця необхідно заповнити, а також з визначення людських якостей і компетенцій, необхідних працівникам для ефективного виконання відповідної роботи. Аналіз робочих місць – це процедура визначення обов’язків і вимог до посадових навичок в компанії, а також характеристик людей, яких потрібно найняти на ці посади, шляхом збору таких видів інформації: трудова діяльність; поведінка людей; обладнання, інструменти, устаткування та допоміжні засоби праці; стандарти роботи; контекст роботи; вимоги до людини. Такий аналіз має вирішальне значення для узгодження можливостей робочої сили з цілями організації в умовах, коли характер робочих місць швидко змінюється.
Сучасний аналіз робочих місць включає використання новітніх технологій, таких як штучний інтелект, а також аналіз даних для ефективного збору та обробки інформації про робочі місця, забезпечуючи відповідність навичок вимогам ринку. Підхід, що ґрунтується на аналізі даних, покращує планування найму робочої сили, підбір персоналу та управління ефективністю, одночасно сприяючи гнучкості в адаптації до мінливих потреб бізнесу. Посадова інструкція – це один із продуктів аналізу роботи, що містить перелік обов’язків, відповідальності, підпорядкування, умов праці та обов’язків керівника. Ще один результат аналізу робочих місць – специфікація робочого місця, яка включає перелік “вимог до кадрів”: необхідний рівень освіти, навичок, знань і т.п.
Інформація про керівника програми:
Вонг Сів Чін, докторка філософії, доцентка факультету бухгалтерського обліку, фінансів та бізнесу Університету управління та технологій Тунку-Абдул Рахман (TAR UMT), Малайзія. Її наукові інтереси – розвиток людських ресурсів, кар’єрний розвиток та організаційний розвиток. В даний час її дослідження зосереджені на ранньому розвитку кар’єри серед молодого покоління, кар’єрному просуванні, пов’язаному зі штучним інтелектом, серед викладачів місцевих вищих навчальних закладів, а також на поведінці, пов’язаній з використанням криптовалют. Вона є рецензентом кількох високо- та середньорейтингових мультидисциплінарних журналів. Вона бере активну участь у роботі світової академічної спільноти, виступаючи в якості оцінювача та голови сесій на престижних міжнародних конференціях в Японії та Індонезії. Крім того, вона є сертифікованим тренером з розвитку людських ресурсів Корпорації з розвитку людських ресурсів Міністерства людських ресурсів Малайзії.


You May Also Like

Лекція з аудіології від Академії цифрових технологій та підприємництва GISU 2024
09.04.2024
Майстер-клас з інноваційних підходів до природи міста Мельбурн
15.07.2024