Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Підтримка від Асоціації Гельмгольца

Асоціація Гельмгольца підтримує послідовні дії уряду Німеччини і засуджує ворожу атаку на Україну, що порушує міжнародне право. Наукова співпраця з державними установами та підприємствами Росії припинена. Нові проекти співпраці не розпочинаються. Ми солідарні з людьми в Україні.

Розпочато низку ініціатив – від надання житла до програм підтримки та навчання, щоб швидко та ефективно створити перспективу для тих, хто втік із кризового регіону та приїхав до нашої країни.

Президент Асоціації Гельмгольца Отмар Д. Вістлер про війну в Україні та пропозиції допомоги:

«Наука процвітає завдяки вільному дискурсу в мирному співіснуванні, за межами кордонів, культур і урядів. Тільки так можна вирішити глобальні виклики, які стоять перед людством. Ніхто не міг уявити, що в 2022 році може статися загарбницька війна в центрі Європи, яка порушує міжнародне право, і внаслідок цього може статися гуманітарна катастрофа. Вся німецька наукова спільнота рішуче засуджує напад. як ми висловили у спільній заяві Альянсу німецьких наукових організацій.

Через напад Росії на Україну в порушення міжнародного права Асоціація Гельмгольца відновила свою ініціативу щодо біженців. З 2016 по 2019 р. ця ініціатива, яка на той час була зосереджена на кризових регіонах Афганістану, Ірану, Іраку та Сирії, дозволила біженцям отримати дослідницьку або наукову роботу. Тепер ми знову надамо фінансування з Фонду ініціатив та мереж, щоб запропонувати людям з України отримати дослідницьку або наукову роботу в Німеччині.. Роблячи це, Асоціація Гельмгольца виконує своє соціальне зобов’язання щодо надання біженцям перехідних професійних перспектив».

Якщо вас зацікавила програма фінансування Асоціації Гельмгольца, тоді, будь ласка, зв’яжіться з контактною особою у вибраному вами центрі Гельмгольца для отримання додаткової інформації:

• Інститут полярних і морських досліджень імені Альфреда Вегенера
    Енн Моргенштерн (morgenstern@awi.de)
  • Німецький електронний синхротрон
    Майке Йохансен (johannsen@desy.de)
  • Німецький аерокосмічний центр
    Юрген Хайн (Hein@dlr.de)
  • Дослідницький центр Юліч
    Мелані дос Сантос Мендес (dos.santos.mendes@fz-juelich.de)
  • Центр океанічних досліджень GEOMAR Гельмгольца Кіль
    Ян Хельмке (jhelmke@geomar.de)
  • Центр дослідження важких іонів GSI Helmholtz