Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Стипендія для вчених від WCEE

WCEE при Університеті Мічигану запрошує подавати заявки на отримання стипендій WCEE Scholars at Risk Fellows науковців вищих навчальних закладів України.

Кандидатам буде запропоновано партнера з факультету Мічиганського університету. Кандидати повинні мати відмінні навики усної та письмової англійської мови; кваліфікація буде перевірена.

Стипендія підтримує однорічні дослідницькі візити до Університету Мічигану, і включають вартість авіаквитка в обидва боки для колег і до двох (2) утриманців, візову підтримку, медичне страхування та заробітну плату. WCEE надасть до трьох (3) стипендій.

Відбір стипендіатів буде здійснюватися шляхом розгляду пропозицій в Університеті Мічигану.

Заявники повинні подати: заповнену анкету (https://umich.qualtrics.com/jfe/form/SV_9NScdoAmJoS8JW6 ); резюме або посилання на онлайн резюме або веб-сайт; копію докторського або вищого професійного ступеня (за наявності); копія сторінки з фотографією паспорта та попередніх сторінок з візою в США, якщо є; коротка заява з описом наукових інтересів і цілей (500 слів або менше).

За додатковою інформацією звертайтеся до weiseraward@umich.edu.

Дедлайн: 15 квітня 2022 року.