Допомога вченим і аспірантам,  Новини ДМС

Пропозиції Університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері

Нижче ви знайдете інформацію для студентів, науковців та співробітників університету, яким довелося тікати від війни в Україні. Зауважте, що цей веб-сайт все ще знаходиться на стадії розробки та оновлюється щодня.

Студенти

Студенти по обміну з університетів-партнерів, звертайтеся до Олексія Ісакова – isakov@europa-uni.de, erasmus-world@europa-uni.de.

Студенти по обміну з університетів, які не є партнерами (безкоштовно), зв’яжіться з Берндом Шуновом – students-in@europa-uni.de.

Студент, який бажає отримати диплом, звертайтеся до Каті Герцель –  international@europa-uni.de.

Аспіранти, будь ласка, зв’яжіться з Майк Хаген – ipid-programm@europa-uni.de.

Дослідники

Європейський університет Viadrina вітає колег, які тікають від війни – станьте частиною спільноти Viadrina!

Будь ласка, зв’яжіться з Мартіною Корс – welcome-center@europa-uni.de.

1. Прибуття та проживання у Франкфурті та Німеччині.

а. Фінансова підтримка від держави зареєстрованим українцям, які втікають від війни (бл. 300 євро/міс.);

б. Безкоштовне проживання;

1. Підтримка дітей (прибл. 200 €/міс.);
  2. Підтримка інших членів сім’ї (прибл. 300 євро/місяць);
  3. Медичне страхування для всіх членів сім’ї;
  4. Є доступ до шкіл та дитсадків.

Ми підтримаємо вас у процесі реєстрації та пошуку відповідного житла для вас та вашої родини. Після реєстрації ви отримуєте повний доступ до вищезгаданих послуг і можете подорожувати, переїжджати та повернутися до своєї країни, коли захочете.

1. Академічна кар’єра – Стань стипендіатом Viadrina!

а. Вам підберуть місце для роботи;

б. Вам нададуть підтримку в пошуку фінансування для ваших дослідницьких проектів;

1. Ви матимете доступ до нашої університетської мережі та інфраструктури (бібліотека, бази даних тощо.);
  2. Ви можете стати активною частиною нашої спільноти Viadrina
  3. Ви матимете доступ до коштів для відвідування конференцій, семінарів, курсів.

1. Дивитися вперед…

а. Ми заохочуємо та підтримуємо всі зусилля, які ви докладаєте для підтримки академічного життя у своїй рідній країні.

б. Працюючи разом з вами, ми сподіваємося зміцнити міжнародну проєвропейську мережу наших університетів.

Ми пропонуємо вам новий академічний дім на стільки, скільки ви бажаєте, але ми усвідомлюємо, що ваш дім десь в іншому місці – ми сподіваємося на мир і що ви зможете безпечно повернутися додому, коли відчуєте, що це можливо.

Співробітники університету

Будь ласка, зв’яжіться з Мартіною Корс – welcome-center@europa-uni.de.